Salon Özellikleri

Masal tadında bir kına gecesi ile kendinizi binbir gece masallarındaki prenses gibi hissedeceğiniz, düğün organizasyonlarında da sıkça tercih edilen şık ve ferah bir mekan da eğlencenin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Bu bağlamda sizin keyifle ve stresten uzak bir gece geçirmeniz için tüm ekibimizle yanınızdayız. SER GREEN GARDEN 550 Kişilik salonu ile hizmetlerinin yanı sıra düğün, kokteyl, nişan, dernek gecesi, gibi her türlü organizasyonlarınız için size bir telefon uzaktayız. Gelin ve damat adaylarımızı müşteriden daha çok bir dost, misafir olarak gören bir anlayış ve hoş görü ile onların bu en özel günlerini en kusursuz hali ile sunmaya çalışıyoruz.

Kına Gecesi Özellikleri

Tüm bu hizmetleri verirken profesyonelliği elden bırakmıyoruz. Bir düğün salonu daha çok sosyal bir tesiste olması gereken her şeyin en ufak detaylarına kadar düşünülerek tasarlandığı kına salonlarında tüm organizasyonlarınız için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindeyiz. Tüm eş, dost, aile ve akrabalarınızla kına geceniz boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekanda bulunmanın hazzını size yaşatmak bizim temel ilkemizdir.

Güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen salonumuzda arabanız için otopark sorunu yaşamayacaksınız. Kına gecesi boyunca güler yüzlü tecrübeli garsonların hizmet kalitesi, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile siz değerli müşterilerine kendini özel ve ayrıcalıklı hissettirmek bizim işimiz.

Sizde ileride çocuklarınız ve torunlarınıza anlatabileceğiniz en güzel hatıraları ölümsüzleştirmek istiyorsanız, SER GREEN GARDEN ile bu hayalinizi hayatınıza geçirebilirsiniz. SER GREEN GARDEN ailesi olarak bizler üstün ve kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Dilerseniz kendi masalınızın prensesi olun, dilerseniz de klasik kına salonları anlayışının dışında doğal dokulara sahip doğal ve özel kına salonunda eğlenmenin ayrıcalığını yaşayın. Unutmayın SER GREEN GARDEN ile yaşanan güzel anların tekrarı olmaz ve asla unutulmaz.

Salon Fotoğraflarımız

Salon Videolarımız

green-1
green-1